לחולל שינוי.

כל מאפיין חדשני של מערכת Invisalign מיועד לחשוף את החיוך שלו אתה ראוי. זו הסיבה שמיליוני אנשים מחוללים כעת שינוי בחייהם עם קשתיות היישור השקופות והניתנות להסרה שלנו. 

בזכות מערכת המותאמת במיוחד להזזה איטית של השיניים, כל תזוזה קטנה תקרב אותך לגירסה הבאה שלך - ביעילות, בעדינות וברמת דיוק גבוהה.  

לחולל שינוי בכל סוגי החיוכים. 

טיפול Invisalign הוכח קלינית כיעיל. בטיפולו של ספק Invisalign מנוסה, ניתן להשתמש במערכת זו כדי לטפל בבעיות יישור שיניים מתונות עד מורכבות.

החיים שלך דוהרים קדימה. כעת החיוך לא יימחק מפניך.

על-ידי החלפת קשתיות היישור של Invisalign מדי שבוע במקום מדי שבועיים, תוכל להשיג את היפה שרצית בתוך פרק זמן קצר של 3 חודשים1. זה זמן קצר יותר ב-50% בהשוואה לעבר. 

התנאים שלנו.

 

כלי התכנון לטיפול דיגיטלי מתקדם מאפשר להסתפק בביקורים קצרים בלבד, בדרך כלל לא פולשניים, אצל ספק Invisalign, אחת ל-6 עד 8 שבועות. בפגישות אלה תקבל את סדרת קשתיות היישור הבאה שאותה תיקח לביתך, כך שתוכל להחליף אותן כל שבוע-שבועיים, בכל מקום שבו תימצא.

יותר דיוק, פחות כאב.

 

קשתיות היישור, המיוצרות מהחומר SmartTrack, הן נוחות יותר, נחתכות במדויק לפי קו החניכיים שלך כדי להבטיח התאמה טובה יותר4, ובנוסף קל להרכיב ולהסיר אותן5. הן גם פחות מכאיבות מגשר6

לחולל שינוי חיובי בחייך, לא להפריע להם.

מאחר שקשתיות היישור ניתנות להסרה, תוכל להרכיב ולהסיר אותן בקלות כדי המשיך ליהנות מהמזון שאתה אוהבת ללא מגבלות. מטופלים שעוסקים בספורט מגע יכולים להסיר את קשתיות היישור השקופות של Invisalign לפני הפעילות. 

המערכת המתקדמת ביותר בעולם ליישור שיניים באמצעות קשתית יישור שקופה.

לחולל שינוי, עם הפנים קדימה.

 

החיוך שעליו אתה חולם קרוב מתמיד.

מצא ספק Invisalign

1Invisalign Go ו-Invisalign Lite בלבד. עם שינויים שבועיים של קשתית יישור בהשוואה לשינויים דו-שבועיים של קשתית היישור. השינויים השבועיים בקשתית היישור מתבצעים על-פי שיקול דעתו של ספק Invisalign ובהתאם לתוכנית הטיפול האישית. זמני הטיפול משתנים בהתאם לצרכים הספציפיים של כל מטופל, והספק הוא שקובע אותם. 2הנתונים שמורים אצל Align Technology. 3אחוז המומחים להיגיינת הפה שממליצים בעיקר על מערכת Invisalign שבחרו באפשרות 'מסכים' או 'מסכים מאוד' בתשובה לשאלה "במהלך טיפול בקשתיות היישור השקופות של Invisalign, רוב המטופלים חוו ירידה ברורה לעין ברמת הפלאק" (n=176). 4החומר SmartTrack והתכונות של SmartForce הוכחו קלינית כמשפרים את הפיקוח על תזוזת השיניים באמצעות קשתיות היישור השקופות של Invisalign. 5בהשוואה לחומר סטנדרטי בן שכבה אחת של 0.30 אינץ'. 6במחקר של מילר ואחרים, שמדד כאב אצל מבוגרים בשבוע הראשון של הטיפול. Kevin Miller et al.  “A comparison of treatment impacts between Invisalign aligner and fixed appliance therapy during the first week of treatment.”  American Journal of Orthodontics and Dentofacial Orthopedics.  Volume 131, Issue 3, pp. 302. e1-302.e9, March 2007.