שאלות הנפוצות

מהו טיפול ®Invisalign?
מהו טיפול ®Invisalign
טיפול ®Invisalign הוא התהליך של הרכבת סדרה של קשתיות יישור שקופות המיישרות בהדרגה את השיניים. אין סמכים וחוטים, וגם לא שום מגבלה אחרת המאפיינת גשרי מתכת. 
ממה עשויות קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign ואיך הן נראות?
קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign עשויות מפלסטיק גמיש – ובאופן ספציפי, מחומר תרמופלסטי המוגן בפטנט הנקרא  ™SmartTrack ומיוצר באופן בלעדי עבור טיפול ®Invisalign.
כיצד טיפול ®Invisalign יישר את השיניים שלי?
רופא מומחה ®Invisalign ייצור תוכנית טיפול דיגיטלית ייחודית הממפה את התנועות המדויקות של שיניך. קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign מתוכננות להפעיל את עוצמת הכוח הנכונה במקום הנכון ובזמן הנכון, בהתאם לתוכנית שלך. רופא מומחה ®Invisalign ילווה אותך לאורך כל הדרך כדי לנטר את ההתקדמות שלך ולהבטיח שקשתיות היישור יהיו מונחות במקומן בצורה הנכונה.
מהם היתרונות העיקריים של טיפול ®Invisalign?

למעשה, קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign הן כמעט בלתי נראות – ייתכן שאנשים בכלל לא ישימו לב שאתה מרכיב אותן. תוכל להסיר אותן כדי לאכול ולשתות, לצחצח שיניים ולהעביר חוט דנטלי, או באירועים מיוחדים. אין סמכי מתכת או חוטי מתכת שעלולים לגרום לגירוי בפה או להישבר. 

 

בניגוד למותגים אחרים, קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign עשויות מהחומר ™SmartTrack המוגן בפטנט, ומספק נוחות והתאמה טובה יותר.1 בנוסף, קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign מקוצצות לפי קו החניכיים שלך לשם נוחות ומראה. בתור מערכת היישור השקופה המתקדמת ביותר בעולם,2 שיפרנו בהצלחה יותר מ-17 מיליון חיוכים, כולל 4.5 מיליוני חיוכים של בני נוער.3 

האם מובטחות לי שיניים ישרות עם טיפול ®Invisalign?
כל חיוך הוא ייחודי, וזו הסיבה שטיפול ®Invisalign מתחיל בפגישת ייעוץ. במהלך פגישת הייעוץ, רופא מוסמך ®Invisalign יעזור לך לברר כיצד טיפול ®Invisalign יוכל לשפר את החיוך שלך. לא נוכל להבטיח תוצאה טיפולית ספציפית, אך אנו מעודדים אותך לשתף רופא מוסמך ®Invisalign ביעדי הטיפול שלך במהלך פגישת הייעוץ. 
למי מיועד טיפול ®Invisalign?
האם טיפול ®Invisalign עשוי להתאים לי?
טיפול ®Invisalign יכול להיות פתרון נהדר עבור מבוגרים ובני נוער המחפשים שיטה כמעט בלתי נראית לשיפור החיוך שלהם. החידושים והתקדמות הטכנולוגיות שלנו מאפשרים לתקן כמעט את כל הבעיות הנפוצות הכרוכות ביישור שיניים ובמנשך, פשוטות ומורכבות כאחד - והכול, בלי לשבש את עיסוקיך הרבים. והודות לנקודה כחולה מוצנעת בצידן החיצוני של קשתיות היישור השקופות המיועדות לבני נוער, ההורים יכולים להיות בטוחים שילדיהם מרכיבים את קשתיות היישור השקופות במשך זמן די והותר. 
מהו תהליך הטיפול?

טיפול ®Invisalign מתחיל בפגישת ייעוץ עם רופא מוסמך שהוכשר במיוחד לטיפול ®Invisalign. הרופא יעריך את החיוך שלך, ולאחר מכן יכין תוכנית טיפול דיגיטלית מדויקת ומותאמת אישית, שבו יוצג השינוי ההדרגתי הצפוי בחיוך שלך.

לאחר שתאשר את התוכנית, יועברו קשתיות היישור השקופות הייחודיות שלך לייצור. יהיה עליך להרכיב כל קשתית יישור במשך 20 עד 22 שעות ביממה, ולהחליף לקשתית יישור חדשה כל שבוע עד שבועיים, בהתאם להנחיות הרופא המוסמך. כל קשתית יישור תזיז בעדינות ובהדרגה את השיניים שלך למקומן, בהתאם לתוכנית הטיפול שהוגדרה מראש, עד שהחיוך החדש המיוחל יופיע על פניך.

כיצד אוכל להתחיל בטיפול ®Invisalign?

תוכל למצוא רופא מומחה ®Invisalign מיומן בקרבתך באמצעות המאתר המקוון שלנו.

כדי להבטיח שתיהנה מהחוויה הטובה ביותר, הקדש זמן למציאת רופא מוסמך ®Invisalign שאתה מתחבר אליו – מישהו שיגרום לך להרגיש נוח, ושצבר את הניסיון שאתה מחפש.

האם אוכל ללכת לכל רופא שינים או אורתודנט כדי לקבל טיפול ®Invisalign?

הרבה מאוד אורתודנטים ורופאי שיניים הם רופאים מומחי ®Invisalign שעברו הכשרה, אך לא כולם. אורתודנטים ורופאי שיניים שרוצים להציע טיפולי ®Invisalign חייבים להשלים הסמכה מיוחדת. 

צוות Smile Concierge יוכל לסייע לך למצוא רופא מוסמך ®Invisalign מיומן בקרבתך, או שתוכל להיעזר במאתר הרופא המקוון שלנו

מה עליי להביא לפגישת הייעוץ עם הרופא מוסמך?
הבא את השאלות שלך (יש לנו רשימה שתעזור לך כאן). עליך להביא גם כל מידע שיש ברשותך על היסטוריית טיפולי השיניים שלך. 
למה עליי לצפות במהלך פגישת הייעוץ?

במהלך פגישת הייעוץ, רופא מוסמך ®Invisalign ידון איתך ביעדי יישור השיניים שלך ויבחן את החיוך שלך כדי לקבוע את צרכיך הספציפיים. רופא מוסמך ®Invisalign עשוי גם לדבר איתך על המהירות שבה תוכל להגיע לחיוך החדש שלך, כמו גם על עלות הטיפול האישית שלך.

רופא מוסמך ®Invisalign ימליץ ככל הנראה על קביעת תור לבדיקת שיניים וניקוי לפני שתתחיל בטיפול ®Invisalign, כדי לוודא שהשיניים והחניכיים שלך במצב בריאותי מיטבי ולמנוע סיכונים מיותרים. 

כמה זמן יימשך הטיפול?
אורך הטיפול תלוי בגורמים רבים, כמו מידת המורכבות של המקרה שלך והתדירות שבה תרכיב את קשתיות היישור השקופות שלך. רופא מומחה ®Invisalign יקבע בדיוק את משך הטיפול על סמך צרכיך הספציפיים. בממוצע, טיפול ®Invisalign אורך בין שנה לשנה וחצי4אם כי תוכל להתחיל לראות תוצאות בתוך שבועות. 
באיזו תדירות אצטרך להחליף את קשתיות היישור של ®Invisalign?
רופא מומחה ®Invisalign יאמר לך באיזו תדירות עליך להחליף לקשתיות היישור השקופות החדשות של ®Invisalign (התדירות עשויה להשתנות בהתאם לתוכנית הטיפול האישית שלך). רופאים מומחי ®Invislign רבים ממליצים להחליף את קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign מדי שבוע או שבועיים. 
במשך כמה שעות ביום יהיה עליי להרכיב את קשתיות היישור של ®Invisalign?
כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר, הרכב את קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign במשך 20 עד 22 שעות ביום, והסר אותן רק לשם אכילה, שתייה, צחצוח שיניים וניקוי השיניים בחוט דנטלי. 
באיזו תדירות יתקיימו הפגישות עם רופא מומחה ®Invisalign?
רופא מומחה ®Invisalign יקבע לך פגישות סדירות, בדרך כלל אחת לארבעה עד שישה שבועות. מטרת ביקורים אלה היא להבטיח שטיפול ®Invisalign שלך יתקדם כמתוכנן. 
רופא מומחה ®Invisalign שלי הזכיר "Attachments". מה הם ומדוע אני זקוק להם בטיפול ®Invisalign?

טיפול ®Invisalign עשוי לחייב SmartForce Attachments, שהם צורות קטנות בצבע של שן המתחברות אל השיניים שלך. 

צורות אלה, שדרכן ניתן להפעיל לחץ עדין על קשתיות היישור, כדי להזיז את השיניים בעוצמת הכוח הנכונה, הן אלו שמאפשרות תנועת שיניים מורכבת ללא שימוש בגשר. קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign מתאימות בצורה חלקה והדוקה לסביבתן, ובקושי ניתן להבחין בהן.

אף כי לא כל מי שמשתמש בקשתיות היישור השקופות של ®Invisalign יזדקק ל-SmartForce Attachments, אם אתה זקוק להם, רופא מומחה ®Invisalign יחבר אותם לשיניך בתחילת הטיפול או במהלכו, ויסיר אותם כאשר כבר לא יהיה בהם צורך. 

כמה עולה טיפול ® Invisalign ומה הן אפשרויות התשלום?
כמה עולה ®Invisalign?

רופא מומחה ®Invisalign שלך יקבע את עלות הטיפול בהתאם למידת המורכבות של המקרה שלך ולכמות קשתיות היישור השקופות שתזדקק לה. ישנם אזורים שבהם טיפול ®Invisalign מכוסה באופן מלא או חלקי לפי תקנות הבריאות המקומיות; ברר את התקנות בתחום רפואת השיניים החלות בישראל.

צור קשר עם רופא מומחה ®Invisalign המקומי שלך כדי לשמוע עוד על הצעותיו לגבי פגישת הייעוץ הראשונית ולגבי תוכניות התשלום/מימון. רופאים מומחי ®Invislign עשויים להציע תוכניות תשלום גמישות כדי לאפשר לך לשלם עבור טיפול ®Invisalign. קבל מידע נוסף.

האם הביטוח שלי יכסה את טיפול ®Invisalign?
תוכניות ביטוח בריאות ורפואת שיניים רבות מכסות כיום את טיפול ®Invisalign. מידע נוסף.
מדוע אני יכול לחוש ביטחון לגבי טיפול ®Invisalign?
כמה אנשים משתמשים בקשתיות היישור השקופות של ®Invisalign?
מעל 17 מיליון איש, הכוללים מעל 4.5 מיליון בני נוער, השתמשו בקשתיות היישור השקופות של ®Invisalign, כדי לשנות את החיוך שלהם.2
באיזה אופן טיפול ®Invisalign שונה מכל אפשרות אחרת ליישור שיניים?

טיפול ®Invisalign עושה שימוש במערכת היישור השקופה המתקדמת בעולם, כשמאחוריה שני עשורים של חדשנות. 2 

בניגוד לגשרים, קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign ניתנות להסרה, והן כמעט בלתי נראות. אין חוטי מתכת או סמכים כך שאין צורך לשנות את אופן צחצוח השיניים והשימוש בחוט דנטלי. כמו כן, תוכל להמשיך לאכול את כל אותם מאכלים החביבים עליך.

אין עוד קשתיות יישור שקופות העשויות מהחומר SmartTrack. מדובר בטכנולוגיה פורצת דרך המאפשרת להזיז את השיניים בצורה המשפרת את יכולת חיזוי התוצאה.5 כמו כן, היא תסייע להגיע לחיוך הרצוי במהירות גבוהה ב-50% לכל היותר לעומת טיפולים אחרים.6 

לפרטים נוספים, לחץ על במה שונה טיפול ®Invisalign, או צפה בתרשים ההשוואה בין הטיפולים השונים.

מה ותק החברה העומדת מאחורי קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign?
.Align Technology, Inc, יצרנית קשתיות היישור השקופות של ®Invislign, נוסדה בשנת 1997.
מה אם הרכבתי בעבר גשר או עברתי טיפולי שיניים מסוגים אחרים?
מאז שהגשר שלי הוסר, השיניים שלי זזו ממקומן. האם טיפול ®Invisalign יכול לתקן זאת?
כן, קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign יכולות לטפל כמעט בכל הבעיות הנפוצות הכרוכות ביישור שיניים, מהפשוטות עד המורכבות ביותר. אנשים רבים שהרכיבו בעבר גשר בוחרים בטיפול ®Invisalign כפתרון דיסקרטי לשיפור החיוך שלהם כאשר הם מגלים שהשיניים שלהם זזו חזרה. 
יש לי ציפויים או כתרים. האם אוכל להשתמש בקשתיות היישור השקופות של ®Invisalign במצב זה?
תלוי. שוחח עם רופא מומחה ®Invisalign שלך על טיפולי השיניים שביצעת בעבר, כולל ציפויים וכתרים, והרופא יעריך את צרכיך האישיים. 
יש לי גשר על פני מספר שיניים. האם קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign עדיין יפעלו?

קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign תוכננו להזיז כל שן בנפרד. ייתכן שקשתיות היישור השקופות לא יפעלו ביעילות משום שהגשר מחבר בין שתי שיניים או יותר. 

 

כיצד ישפיע טיפול ®Invisalign על חיי?
האם מישהו יוכל לראות שאני מרכיב קשתיות יישור?
קשתיות היישור של ®Invisalign הן כמעט בלתי נראות. אנשים אחרים עשויים אפילו שלא לשים לב שאתה מרכיב אותן, וכך טיפול ®Invisalign ישתלב באופן חלק באורח חייך.
האם אוכל להסיר את קשתיות היישור השקופות בכל פעם שאני צריך לעשות זאת?
כן, תוכל להסיר את קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign לצורך אכילה, שתייה צחצוח שיניים וניקוי השיניים באמצעות חוט דנטלי. תוכל להסירן באירועים מיוחדים, כמו חתונה או ריאיון עבודה, או כדי לעסוק בספורט החביב עליך או לנגן בכלי נגינה. פשוט זכור להרכיב אותן 20 עד 22 שעות ביום כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. 
האם יש הגבלות כלשהן על מה שמותר לאכול בזמן הטיפול?
קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign ניתנות להסרה, לכן אין שום הגבלות מזון (ברוך הבא פופקורן!). במקרה של חוטים וסמכים מסורתיים, יש רשימה ארוכה של מאכלים שאי אפשר לאכול, משום שהם עלולים להזיק לסמכים או להיתקע בתוכם.
האם טיפול Invisalign מכאיב?

טיפול ®Invisalign מזיז את השיניים באמצעות הפעלת כוח עדין וקבוע, אך יש אנשים שחשים אי-נוחות זמנית בימים הראשונים של הרכבת הקשתית החדשה. אנשים מתארים זאת בדרך כלל כתחושה של "לחץ", וזוהי תחושה נורמלית – זהו סימן שקשתיות היישור השקופות של ®Invisalign פועלות ומשנות את החיוך שלך. 

צור קשר עם רופא מומחה ®Invisalign שלך אם יש לך שאלות או אם אתה חווה אי נוחות מתמשכת.

לפעמים כאשר אני מסיר את קשתיות היישור השקופות שלי, אני מרגיש כאילו השיניים שלי רופפות. האם זו תופעה נפוצה?
כן. בזמן שקשתיות היישור של ®Invisalign מזיזות בהדרגה את השיניים שלך למקומן המתאים, החניכיים שלך חוזרות ומתהוות סביב כל שן במקביל לתנועתה. שוחח עם רופא מוסמך ®Invisalign שלך על כל חשש או בעיה שיש לך. 
האם טיפול ®Invisalign עדיין יפעל אם ארכיב את קשתיות היישור רק כאשר אני ישן?
עליך להרכיב את קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign במשך 20 עד 22 שעות ביממה, כדי לקבל את התוצאה הרצויה.
האם הרכבת קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign תשפיע על הדיבור שלי?
ייתכן שיידרשו ללשון שלך מספר ימים כדי להתרגל לנוכחותן של קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign בתוך הפה, וייתכן שתחווה שנשון קל (שיבוש בהגיית עיצורים שורקים). אולם תופעות אלה נעלמות תוך פרק זמן קצר.
האם עישון יכתים את קשתיות היישור?
מומלץ להימנע מעישון בעת הרכבת קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign, כדי למנוע הכתמה.
האם ניתן ללעוס מסטיק בעת הרכבת קשתיות יישור?
לא, המסטיק יידבק לקשתיות היישור השקופות של ®Invisalign. מומלץ להסיר אותן בכל הארוחות, גדולות כקטנות, וגם בעת לעיסת מסטיק.
האם קשתיות היישור השקופות עלולות ליפול מהפה בזמן השינה?
אין זה סביר כלל שהקשתיות ייפלו, בין אם אתה ישן, ובין אם אתה מדבר או צוחק. קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign תוכננו להתאים לשיניך באופן חלק ונוח, כך שאין סיבה לדאגה.
יצאתי לטיול ושכחתי לקחת איתי את קשתיות היישור. האם קשתיות היישור עדיין יתאימו לי?

התשובה תלויה במשך הזמן שעבר מאז שהרכבת את קשתיות היישור השקופות של ®Invisalign. אם מדובר בזמן קצר בלבד, קשתיות היישור שלך עדיין אמורות להתאים, אך ייתכן שההרגשה לא תהיה נוחה. אם מדובר בזמן ארוך יותר, שוחח עם רופא מומחה ®Invisalign לגבי המקרה הספציפי שלך. 

 

כיצד יש לתחזק את קשתיות היישור?
מה הדרך הטובה ביותר לנקות את קשתיות היישור?
הדרך הטובה ביותר לנקות את קשתיות היישור היא באמצעות הברשתן ושטיפתן במים פושרים תוך שימוש ב"קריסטלים לניקוי של ®Invisalign" או בטבליות ניקוי מיוחדות. חשוב לצחצח את השיניים אחרי כל ארוחה, לפני שתרכיב מחדש את קשתיות היישור, כדי לשמור על היגיינת הפה. 
אם יש לי שאריות מזון (כמו אוכמניות או רוטב פסטה) בפה כשאני מחזיר את קשתיות היישור למקומן, האם הן עלולות להתלכלך?
כן. זו הסיבה שחשוב לצחצח שיניים אחרי כל ארוחה, לפני שתחזיר את קשתיות היישור של ®Invisalign לפיך. 
מה יקרה אם אאבד או אשבור קשתית יישור? מה עליי לעשות?
אם תאבד או תשבור קשתית יישור של ®Invisalign, הודע על כך מייד לרופא מומחה ®Invisalign שלך. רופא מומחה ®Invisalign יסייע לך להמשיך בתוכנית הטיפול כמתוכנן, והדבר עשוי להיות כרוך בהרכבת ערכה קודמת של קשתיות יישור, הערכה הבאה של קשתיות היישור, או הזמנת קשתיות יישור חלופיות. 
האם אוכל להזמין קשתיות יישור חלופיות ישירות מחברת ®Invisalign?
יש להזמין את כל קשתיות היישור ואת הקיבועים (ריטיינרים) באמצעות רופא מומחה ®Invisalign שלך, משום שהם נחשבים לפריט הניתן במרשם רופא. צור קשר עם רופא מומחה ®Invisalign שלך ישירות אם עליך להזמין פריט חלופי. 
מה קורה כאשר אני מסיים את טיפול ®Invisalign?
האם יהיה עליי להרכיב קיבוע (ריטיינר) אחרי הטיפול כדי למנוע מהשיניים שלי לזוז שוב?
מרבית רופאים מומחי ®Invisalign ממליצים שכל מי שהשלים טיפול אורתודנטי, בין אם הוא בוצע עם גשר בשיניים ובין אם באמצעות טיפול ®Invisalign, ישתמש בקיבוע כדי למנוע מהשיניים לזוז בהדרגה חזרה למיקומן המקורי. כל מקרה הוא ייחודי, ולכן עליך לשאול את רופא מומחה ®Invisalign אם אתה זקוק לקיבועים. 
באיזה סוג קיבוע עליי להשתמש?

על אף שקיימים סוגים רבים ושונים של קיבועים, אנו ממליצים על הקיבועים של Vivera. הקיבועים של Vivera תוכננו באופן ספציפי לשימוש אחרי טיפול ®Invisalign, והם עשויים מחומר קנייני, שהוא חזק יותר ב-30% מהחומרים שמהם עשויים קיבועים שקופים מובילים אחרים, ובכך הם מסייעים לך לשמור על החיוך החדש שלך.3 

קיבועי Vivera הם כמעט בלתי נראים, והם מותאמים באופן אישי באמצעות לקיחת מידות השיניים שלך או סריקה שלהן, תוך שימוש באותה טכנולוגיה מתקדמת המשמשת בקשתיות היישור השקופות של ®Invisalign. 

כמה עולים קיבועים של Vivera?

צור קשר עם רופא מוסמך ®Invisalign כדי לקבל מידע נוסף על קיבועי Vivera, משום שהמחיר עשוי להיות מושפע מהצרכים הספציפיים שלך. כל ההזמנות של קיבועי Vivera מגיעות עם ערכה נוספת, למקרה שתאבד אחת מהן. 

 

כיצד ניתן להזמין קיבועים של Vivera?
תוכל להזמין קיבועי Vivera באמצעות רופא מומחה ®Invisalign שלך.
כמה זמן יהיה עליי להרכיב את קיבועי Vivera?
רופא מומחה ®Invisalign שלך ייתן לך הוראות ספציפיות ביחס לתדירות שבה יהיה עליי להרכיב את הקיבועים.
איבדת את קיבוע Vivera שלך? אין בעיה.
אם תאבד או תשבור את ערכת קיבועי Vivera האחרונה שלך, או שהם פשוט ייגמרו לך, צור קשר עם רופא מומחה ®Invisalign שלך. הם יכולים לסייע לך ברכישת ערכה חדשה של קיבועי Vivera, כדי שתוכל להמשיך להשוויץ בחיוך הזה! 
Loading...