מהו טיפול Invisalign?
מהו טיפול Invisalign?
טיפול Invisalign הוא התהליך של לבישת סידרה של קשתיות יישור שקופות המיישרות בהדרגה את השיניים. אין סמכים וחוטים, וגם לא שום מגבלה אחרת המאפיינת גשרי מתכת. 
ממה עשויות קשתיות היישור השקופות של Invisalign ואיך הן נראות?
קשתיות היישור השקופות של Invisalign עשויות מפלסטיק גמיש – ובאופן ספציפי, מחומר תרמופלסטי המוגן בפטנט הנקרא  SmartTrack ומיוצר באופן בלעדי עבור טיפול Invisalign. 
כיצד טיפול Invisalign יישר את השיניים שלי?
ספק Invisalign ייצור תוכנית טיפול דיגיטלית ייחודית הממפה את התנועות המדויקות של שיניך. קשתיות היישור השקופות של Invisalign מתוכננות להפעיל את כמות הלחץ הנכונה במקום הנכון ובזמן הנכון, בהתאם לתוכנית שלך. ספק Invisalign ילווה אותך לאורך כל הדרך כדי לנטר את ההתקדמות שלך ולהבטיח שקשתיות היישור יושבות במקומן בצורה הנכונה. 
מהם היתרונות העיקריים של טיפול Invisalign?

למעשה, קשתיות היישור השקופות של Invisalign הן כמעט בלתי נראות – יתכן שאנשים בכלל לא ישימו לב שאתה לובש אותן. תוכל להסיר אותן כדי לאכול ולשתות, לצחצח שיניים ולהעביר חוט דנטלי, או באירועים מיוחדים. אין סמכי מתכת או חוטי מתכת שעלולים לגרום לגירוי בפה או להישבר. 

 

בניגוד למותגים אחרים, קשתיות היישור השקופות של Invisalign עשויות מהחומר SmartTrack המוגן בפטנט, ומספק נוחות והתאמה טובה יותר.1 בנוסף, קשתיות היישור השקופות של Invisalign מקוצצות לפי קו החניכיים שלך לשם נוחות ומראה. בתור מערכת היישור השקופה המתקדמת ביותר בעולם,2 שיפרנו בהצלחה יותר 12 מיליוני חיוכים, כולל 2 מיליוני חיוכים של בני נוער.3 

האם מובטחות לי שניים ישרות עם טיפול Invisalign?
כל חיוך הוא ייחודי, וזו הסיבה שטיפול Invisalign מתחיל בפגישת ייעוץ. במהלך פגישת הייעוץ, ספק Invisalign יעזור לך לברר כיצד טיפול Invisalign יוכל לשפר את החיוך שלך. לא נוכל להבטיח תוצאה טיפולית ספציפית, אך אנו מעודדים אותך לשתף את ספק Invisalign ביעדי הטיפול שלך במהלך פגישת הייעוץ. 
למי מיועד טיפול Invisalign?
האם טיפול Invisalign עשוי להתאים לי?
טיפול Invisalign יכול להיות פתרון נהדר עבור מבוגרים ובני נוער המחפשים שיטה כמעט בלתי נראית לשיפור החיוך שלהם. החידושים וההתקדמויות הטכנולוגיות שלנו מאפשרים לתקן כמעט את כל הבעיות הנפוצות הכרוכות ביישור שיניים ובנשך, פשוטות ומורכבות כאחד - הכל בלא להפריע לחייך העסוקים. והודות לנקודה כחולה מוצנעת בצידן החיצוני של קשתיות היישור השקופות המיועדות לבני נוער, ההורים יכולים להיות בטוחים שילדיהם לובשים את קשתיות היישור השקופות במשך זמן מספיק. 
מה תהליך הטיפול?

טיפול Invisalign מתחיל בפגישת ייעוץ עם ספק שהוכשר בידי Invisalign. ספק Invisalign יעריך את החיוך שלך ואז יכין תוכנית טיפול דיגיטלית מדויקת ומותאמת אישית שתציג את השינוי ההדרגתי הצפוי בחיוך שלך. 

לאחר שתאשר את התוכנית, קשתיות היישור השקופות הייחודיות שלך ייוצרו. יהיה עליך ללבוש כל ערכה של קשתיות יישור במשך 20 עד 22 שעות ביום, ולהחליף לערכה חדשה של קשתיות יישור בכל שבוע עד שבועיים, בהתאם להנחיות ספק Invisalign. כל ערכה של קשתיות יישור תזיז בעדינות ובהדרגה את השיניים שלך למקומן, בהתאם לתוכנית הטיפול שלך, תוך התקדמות לעבר החיוך החדש והיפה שלך. 

כיצד אוכל להתחיל בטיפול Invisalign?

תוכל למצוא ספק Invisalign מיומן בקרבתך באמצעות המאתר המקוון שלנו.

כדי להבטיח שתיהנה מהחוויה הטובה ביותר, הקדש זמן למצוא את ספק Invisalign הנכון עבורך – מישהו שיגרום לך להרגיש בנוח ויש לו את הניסיון שאתה מחפש.

האם אוכל ללכת לכל רופא שינים או אורתודנט כדי לקבל טיפול Invisalign?

הרבה מאוד אורתודנטים ורופאי שיניים הם ספקי Invisalign שעברו הכשרה, אך לא כולם. אורתודנטים ורופאי שיניים שרוצים להציע טיפולי Invisalign חייבים להשלים הכשרה מיוחדת. 

תוכל למצוא ספק Invisalign מיומן בקרבתך באמצעות המאתר המקוון שלנו. כדי להבטיח שתיהנה מהחוויה הטובה ביותר, הקדש זמן למצוא את ספק Invisalign הנכון עבורך – מישהו שיגרום לך להרגיש בנוח ויש לו את הניסיון שאתה מחפש.צוות Smile Concierge לסייע לך למצוא ספק Invisalign מיומן בקרבתך או שתוכל להשתמשהמאתר המקוון שלנו

מה עלי להביא לפגישת הייעוץ עם הספק?
הבא את השאלות שלך (יש לנו רשימה שתעזור לך כאן). עליך להביא גם כל מידע שיש ברשותך על היסטוריית טיפולי השיניים שלך. 
למה עלי לצפות במהלך פגישת הייעוץ?

במהלך פגישת הייעוץ, ספק Invisalign ידון איתך ביעדי יישור השיניים שלך ויבחן את החיוך שלך כדי לקבוע את צרכיך הספציפיים. ספק Invisalign עשוי גם לדבר איתך על המהירות שבה תוכל להגיע לחיוך החדש שלך, כמו גם על עלות הטיפול האישית שלך.

ספק Invisalign ימליץ ככל הנראה על קביעת תור לבדיקת שיניים וניקוי לפני שתתחיל בטיפול Invisalign, כדי לוודא שהשיניים והחניכיים שלך במצב בריאותי מיטבי ולמנוע סיכונים מיותרים. 

כמה זמן יימשך הטיפול?
אורך הטיפול תלוי בגורמים רבים, כמו מידת המורכבות של המקרה שלך והתדירות שבה תלבש את קשתיות היישור השקופות שלך. ספק Invisalign יקבע בדיוק את משך הטיפול על סמך צרכיך הספציפיים. בממוצע, טיפול Invisalign אורך בין 12 ל-18 חודשים4אם כי תוכל להתחיל לראות תוצאות בתוך שבועות. 
באיזו תדירות אצטרך להחליף את קשתיות היישור של Invisalign?
ספק Invisalign יאמר לך באיזו תדירות עליך להחליף לקשתיות יישור חדשות של Invisalign (התדירות עשויה להשתנות בהתאם לתוכנית הטיפול האישית שלך). ספקי Invisalign רבים ממליצים להחליף את קשתיות היישור השקופות של Invisalign מדי שבוע או שבועיים. 
במשך כמה שעות ביום יהיה עלי ללבוש את קשתיות היישור של Invisalign?
כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר, לבש את קשתיות היישור השקופות של Invisalign במשך 20 עד 22 שעות ביום, והוצא אותן רק לשם אכילה, שתיה, צחצוח שיניים וניקוי השיניים בחוט דנטלי. 
באיזו תדירות יתקיימו הפגישות עם ספק Invisalign?
ספק Invisalign יקבע לך פגישות סדירות, בדרך כלל אחת לארבעה עד ששה שבועות. מטרת ביקורים אלה היא להבטיח שטיפול Invisalign שלך מתקדם כמתוכנן. 
ספק Invisalign שלי הזכיר "מַצְמֵדים". מה הם ומדוע אני זקוק להם בטיפול Invisalign?

טיפול Invisalign עשוי לחייב מצמדי SmartForce, שהם צורות קטנות בצורת שן המתחברות אל השיניים שלך. 

צורות אלה משמשות כידיות, והן מעניקות לקשתיות היישור משהו שעליו הן יכולות ללחוץ בעדינות כדי להזיז את השיניים בכמות הכוח הנכונה. הן אלו שמאפשרות תנועת שיניים מורכבת ללא שימוש בגשר. קשתיות יישור Invisalign שקופות מתאימות בצורה חלקה והדוקה לסביבתן, כך שבקושי מבחינים בהן. 

אף כי לא כל מי שמשתמש בקשתית יישור Invisalign שקופות יזדקק למצמדי SmartForce, אם אתה זקוק להם, ספק Invisalign יחבר אותם לשיניך בתחילת הטיפול או במהלכו ויסיר אותם כאשר כבר לא יהיה בהם צורך. 

כמה עולה טיפול Invisalign ומה הן אפשרויות התשלום?
כמה עולה Invisalign?

ספק Invisalign שלך יקבע את עלות הטיפול בהתאם למידת המורכבות של המקרה שלך ולכמות קשתיות היישור השקופות שתזדקק לה. בכמה אזורים , טיפול Invisalign מכוסה באופן מלא או חלקי לפי תקנות הבריאות המקומיות; ברר את התקנות בתחום רפואת השיניים החלות במדינת מגוריך.

צור קשר עם ספק Invisalign המקומי שלך כדי לשמוע עוד על הצעותיו לגבי פגישת הייעוץ הראשונית ולגבי תוכניות התשלום/מימון. ספקי Invisalign עשויים להציע תוכניות תשלום גמישות כדי לאפשר לך לשלם עבור טיפול Invisalign. קבל מידע נוסף.

 

האם הביטוח שלי יכסה את טיפול Invisalign?
תוכניות ביטוח בריאות ורפואת שיניים רבות מכסות כיום את טיפול Invisalign. מידע נוסף
מדוע אני יכול לחוש ביטחון לגבי טיפול Invisalign?
כמה אנשים משתמשים בקשתיות היישור השקופות של Invisalign?
יותר מ12ה מיליוני בני אדם, כולל יותר מ-2 מיליוני בני נוער, השתמשו בקשתיות היישור השקופות של Invisalign כדי לשנות את החיוכים שלהם.3 
באיזה אופן טיפול Invisalign שונה מכל אפשרות אחרת ליישור שיניים?

טיפול Invisalign הוא מערכת היישור השקופה המתקדמת בעולם, המגובה על-ידי יותר משני עשורים של חדשנות.2 

בניגוד לגשרים, קשתיות היישור השקופות של Invisalign ניתנות להסרה והן כמעט בלתי נראות. אין חוטי מתכת או סמכי מתכת, כך שאינך צריך לשנות את הדרך שבה אתה מצחצח שיניים ומנקה אותן בחוט דנטלי. כמו כן, תוכל להמשיך לאכול את כל המאכלים החביבים עליך. 

ושום קשתית יישור שקופה אחרת אינה עשויה מהחומר SmartTrack. טכנולוגיה מתקדמת זו מאפשרת להזיז את השיניים שלך בצורה הניתנת טוב יותר לניבוי5 והיא תסייע לך להשיג את החיוך הרצוי בקצב של עד 50% מהר יותר.6 

למד עוד על ההבדל שיוצר Invisalign או צפה בתרשים ההשוואה בין טיפולים. 

מה ותק החברה העומדת מאחורי קשתיות היישור השקופות של Invisalign?
Align Technology, Inc., החברה שמייצרת את קשתיות היישור השקופות של Invisalign, נוסדה בשנת 1997. 
מה אם לבשתי בעבר גשר או עברתי טיפולי שיניים מסוגים אחרים?
מאז שהגשר שלי הוסר, השיניים שלי זזו ממקומן. האם טיפול Invisalign יכול לתקן זאת?
כן, קשתיות היישור השקופות של Invisalign יכולות לטפל כמעט בכל הבעיות הנפוצות הכרוכות ביישור שיניים, מהפשוטות עד המורכבות ביותר. אנשים רבים שלבשו בעבר גשר בוחרים בטיפול Invisalign כפתרון דיסקרטי לשיפור החיוך שלהם כאשר הם מגלים שהשיניים שלהם זזו חזרה. 
יש לי ציפויים או כתרים. האם אוכל להשתמש בקשתיות היישור השקופות של Invisalign במצב זה?
תלוי. שוחח עם ספק Invisalign שלך על טיפולי השיניים שביצעת בעבר, כולל ציפויים וכתרים, והספק יעריך את צרכיך האישיים. 
יש לי גשר על פני מספר שיניים. האם קשתיות היישור השקופות של Invisalign עדיין יפעלו?

קשתיות היישור השקופות של Invisalign תוכננו להזיז כל שן בנפרד. ייתכן שקשתיות היישור השקופות לא יפעלו ביעילות משום שהגשר מחבר בין שתי שיניים או יותר. 

 

כיצד ישפיע טיפול Invisalign על חיי?
האם מישהו יוכל לראות שאני לובש קשתיות יישור?
קשתיות יישור Invisalign הן כמעט בלתי נראות. אנשים אחרים עשויים אפילו לא לשיםו לב שאתה לובש אותן, וכך טיפול Invisalign ישתלב באופן חלק באורח חייך. 
האם אוכל להסיר את קשתיות היישור השקופות בכל פעם שאני צריך לעשות זאת?
כן, תוכל להסיר את קשתיות היישור של Invisalign לשם אכילה, שתיה, צחצוח שיניים וניקוי השיניים באמצעות חוט דנטלי. תוכל להוריד אותן באירועים מיוחדים, כמו חתונה או ראיון עבודה, או כדי לעסוק בספורט החביב עליך או לנגן בכלי מוזיקלי. פשוט זכור ללבוש אותן 20 עד 22 שעות ביום כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. 
האם יש הגבלות כלשהן על מה שמותר לאכול בזמן הטיפול?
קשתיות היישור השקופות של Invisalign ניתנות להסרה, לכן אין שום הגבלות מזון (ברוך הבא פופקורן!). במקרה של חוטים וסמכים מסורתיים, יש רשימה ארוכה של מאכלים שאי אפשר לאכול, משום שהם עלולים להזיק לסמכים או להיתקע בתוכם.
האם טיפול Invisalign מכאיב?

טיפול Invisalign מזיז את השיניים באמצעות הפעלת כוח עדין וקבוע, אך יש אנשים שחשים אי-נוחות זמנית בימים הראשונים של לבישת ערכה חדשה של קשתיות יישור. באופן טיפוסי, אנשים מתארים זאת כתחושה של "לחץ", וזוהי תחושה נורמלית – זהו סימן שקשתיות היישור השקופות של Invisalign פועלות ומשנות את החיוך שלך. 

צור קשר עם ספק Invisalign שלך אם יש לך שאלות או שאתה חווה אי-נוחות נמשכת. 

לפעמים כאשר אני מסיר את קשתיות היישור השקופות שלי, אני מרגיש כאילו השיניים שלי רופפות. האם זו תופעה נפוצה?
כן. בזמן שקשתיות היישור של Invisalign מזיזות בהדרגה את השיניים שלך למקומן המתאים, החניכיים שלך חוזרים ומתהווים סביב כל שן במקביל לתנועתה. שוחח עם ספק Invisalign שלך על כל חשש או בעיה שיש לך. 
האם טיפול Invisalign עדיין יפעל אם אלבש את קשתיות היישור רק כאשר אני ישן?
עליך ללבוש את קשתיות היישור של Invisalign 20 עד 22 שעות ביום כדי לקבל את התוצאות המבוקשות. 
האם לבישת קשתיות היישור השקופות של Invisalign תשפיע על הדיבור שלי?
ייתכן שיהיה צורך במספר ימים עד שהלשון שלך תתרגל לנוכחות של קשתיות היישור של Invisalign בתוך הפה, וייתכן שתחווה שִׁנְשׁוּן קל (שיבוש בהגיית עיצורים שורקים). אולם תופעות אלה אמורות להיעלם במהרה. 
האם עישון יכתים את קשתיות היישור?
אנו ממליצים להימנע מעישון בעת לבישת קשתיות יישור של Invisalign משום שהוא עלול להכתים אותן. 
האם ניתן ללעוס מסטיק בעת לבישת קשתיות יישור?
לא, המסטיק יידבק לקשתיות היישור של Invisalign. אנו ממליצים להסיר את קשתיות היישור השקופות בכל הארוחות, גדולות כקטנות, כולל בעת לעיסת מסטיק. 
האם קשתיות היישור השקופות עלולות להחליק בזמן השינה?
מאוד לא סביר שקשתיות היישור ייפלו, לא משנה מה תעשה; שינה, דיבור, צחוק וכו'. קשתיות היישור השקופות של Invisalign תוכננו להתאים לשיניים שלך באופן חלק ונוח, כך שלא אמורה להיות סיבה לדאגה. 
יצאתי לטיול ושכחתי לקחת איתי את קשתיות היישור. האם קשתיות היישור עדיין יתאימו לי?

התשובה תלויה במשך הזמן שעבר מאז שלבשת את קשתיות היישור של Invisalign. אם מדובר בזמן קצר בלבד, קשתיות היישור שלך עדיין אמורות להתאים, אך ייתכן שההרגשה לא תהיה נוחה. אם מדובר בזמן ארוך יותר, שוחח עם ספק Invisalign לגבי המקרה הספציפי שלך. 

 

כיצד יש לתחזק את קשתיות היישור?
מה הדרך הטובה ביותר לנקות את קשתיות היישור?
הדרך הטובה ביותר לנקות את קשתיות היישור היא באמצעות הברשתן ושטיפתן במים פושרים תוך שימוש ב"קריסטלים לניקוי של Invisalign" או בטבליות ניקוי מיוחדות. חשוב לצחצח את השיניים אחרי כל ארוחה, לפני שתרכיב מחדש את קשתיות היישור, כדי לשמור על היגיינת הפה. 
אם יש לי שאריות מזון (כמו אוכמניות או רוטב פסטה) בפה כשאני מחזיר את קשתיות היישור למקומן, האם הן עלולות להתלכלך?
כן. זו הסיבה שחשוב לצחצח שיניים אחרי כל ארוחה, לפני שתחזיר את קשתיות היישור של Invisalign לפיך. 
מה יקרה אם אאבד או אשבור קשתית יישור? מה עלי לעשות?
אם תאבד או תשבור קשתית יישור Invisalign, הודע על כך מייד לספק Invisalign שלך. ספק Invisalign יסייע לך להמשיך בתוכנית הטיפול כמתוכנן, והדבר עשוי להיות כרוך בלבישת ערכה קודמת של קשתיות יישור, את הערכה הבאה של קשתיות היישור, או הזמנת קשתיות יישור חלופיות. 
האם אוכל להזמין קשתיות יישור חלופיות ישירות מחברת Invisalign?
יש להזמין את כל קשתיות היישור ואת הקיבועים (ריטיינרים) באמצעות ספק Invisalign שלך, משום שהם נחשבים לפריט הניתן במרשם רופא. צור קשר עם ספק Invisalign שלך ישירות אם עליך להזמין פריט חלופי. 
מה קורה כאשר אני מסיים את טיפול Invisalign?
האם יהיה עלי ללבוש קיבוע (ריטיינר) אחרי הטיפול כדי למנוע מהשיניים שלי לזוז שוב?
מרבית ספקי Invisalign ממליצים שכל מי שהשלים טיפול אורתודנטי, בין אם הוא בוצע עם גשר בשיניים או באמצעות טיפול Invisalign, ישתמש בקיבוע כדי למנוע מהשיניים לזוז בהדרגה חזרה למיקומן המקורי. כל מקרה הוא ייחודי, ולכן עליך לשאול את ספק Invisalign אם אתה זקוק לקיבועים. 
באיזה סוג קיבוע עלי להשתמש?

למרות שיש סוגים שונים רבים של קיבועים, אנו ממליצים על הקיבועים של Vivera. הקיבועים של Vivera תוכננו באופן ספציפי לשימוש אחרי טיפול Invisalign, והם עשויים מחומר קנייני שהוא חזק ב-30% יותר מחומרים שהם עשויים קיבועים שקופים מובילים אחרים, ובכך הם מסייעים לך לשמור על החיוך החדש שלך.3 

קיבועי Vivera הם כמעט בלתי נראים, והם מותאמים באופן אישי באמצעות לקיחת מידות השיניים שלך או סריקה שלהן, תוך שימוש באותה טכנולוגיה מתקדמת המשמשת בקשתיות היישור השקופות של Invisalign 

כמה עולים קיבועים של Vivera?

צור קשר עם ספק Invisalign כדי לקבל מידע נוסף על קיבועי Vivera, משום שהמחיר עשוי להיות מושפע מהצרכים הספציפיים שלך. כל ההזמנות של קיבועי Vivera מגיעות עם ערכה נוספת, למקרה שתאבד אחת מהן. 

 

כיצד ניתן להזמין קיבועים של Vivera?
תוכל להזמין קיבועי Vivera באמצעות ספק Invisalign שלך.
כמה זמן יהיה עלי ללבוש את קיבועי Vivera?
ספק Invisalign שלך ייתן לך הוראות ספציפיות ביחס לתדירות שבה יהיה עליך ללבוש את הקיבועים. בדרך כלל, לובשים את הערכה הראשונה במשך כל הזמן, ולאחר מכן, בהתאם להמלצות ספק Invisalign שלך, ניתן להוריד בהדרגה את משך הלבישה עד שלובשים את הקיבועים רק בלילה. 
איבדת את קיבוע Vivera שלך? אין בעיה.
אם תאבד או תשבור את ערכת קיבועי Vivera האחרונה שלך, או שהם פשוט ייגמרו לך, צור קשר עם ספק Invisalign שלך. הם יכולים לסייע לך ברכישת ערכה חדשה של מאחזי Vivera, כדי שתוכל להמשיך להשוויץ בחיוך הזה! 
Loading...