החידושים של Invisalign.

ללכת עד לקצה.

אנחנו לוקחים את האפשרויות של מערכת Invisalign עד לקצה משנת 1997. אנו מציעים את מערכת קשתיות היישור השקופות המתקדמת ביותר בעולם. אנו ממשיכים כל הזמן לדמות ולפתח טכנולוגיות חדשות שיסייעו לאנשים לחולל שינוי בחייהם, עם הפנים קדימה. כך עזרנו למיליוני אנשים למצוא את החיוך היפה ביותר שלהם.

התבונן במסע שלך לפני שהוא מתחיל

הפוך למטופל Invisalign וראה מראש את החיוך שלך, לפני שהטיפול מתחיל, בעזרת טכנולוגיית ClinCheck®‎ שלנו, שמציעה מיפוי דיגיטלי של מסע הטיפול ב-Invisalign בשלמותו. ספק Invisalign קובע תוכנית טיפול אישית ומדויקת, כולל התזוזות המדויקות של השיניים ומה יהיה משך הטיפול.

קבע פגישה עם ספק Invisalign

תזוזה ניתנת יותר לחיזוי בשיעור של 75%.

בכל הקשור לחיוך שלך, דיוק ויכולת חיזוי הן תכונות הכרחיות לחוויית טיפול נוחה ויעילה. קשתיות היישור השקופות של Invisalign מיוצרות מהחומר SmartTrack material שמספק שיפור של יותר מ-75% ביכולת החיזוי של תזוזת השיניים הכוללת 1.

כל החלפה של קשתית יישור היא צעד קטן לקראת השינוי הגדול, כאשר השיניים זזות בנוחות וביעילות לעבר מיקומן הסופי. 

אם ספק Invisalign קובע שאתה מתאים להחלפת קשתיות היישור מדי שבוע במקום מדי שבועיים, תוכל להשיג את החיוך החדש שלך בתוך פרק זמן קצר של 3 חודשים, מהר יותר ב-50% בהשוואה לעבר2.

קידום רפואת שיניים דיגיטלית.

אנו מקדמים רפואת שיניים דגיטלית בעזרת iTero®‎. במקום הטבעות שיניים ידניות, הסורק בתוך הפה יוצר תמונות דיגיטליות תלת-ממדיות מהירות ומדויקות של השיניים, המשמשות לפיתוח תוכנית הטיפול שלך4.

העתיד מודפס בתלת-ממד.

אנו מובילים את השינוי הדיגיטלי ברפואת שיניים ובאורותודנטיה, כאשר תושבת המתכת והגישה האנלוגית הופכים לנחלת העבר ואנו דוחפים את הגבולות עד לקצה.

אנחנו החברה הגדולה ביותר בעולם שמשתמשת בטכנולוגיה תלת-ממדית מתקדמת לייצור קשתיות יישור מותאמות אישית ברמת דיוק גבוהה3.

 

גלה כיצד מערכת Invisalign פועלת

עשה צעד עוד היום.

נצל את העוצמה של הטכנולוגיה המתקדמת ביותר למען החיוך שלך.  

קבע פגישה

1בהשוואה לחומר סטנדרטי בן שכבה אחת של 0.30 אינץ'. 2Invisalign Go ו-Invisalign Lite בלבד. עם שינויים שבועיים של קשתית יישור בהשוואה לשינויים דו-שבועיים של קשתית היישור. השינויים השבועיים בקשתית היישור מתבצעים על-פי שיקול דעתו של ספק Invisalign ובהתאם לתוכנית הטיפול האישית. זמני הטיפול משתנים בהתאם לצרכים הספציפיים של כל מטופל, והספק הוא שקובע אותם. 3הנתונים שמורים אצל Align Technology. 4חלק מהספקים עדיין עשויים לקחת טביעות שיניים פיזיות.