לחולל שינוי, עם הפנים קדימה.

קשתיות היישור השקופות של Invisalign יכולות כעת לעצב את החיוך של בני הנוער עם פחות כאב1 ויותר דיוק, בתוך תקופה קצרה של 6 חודשים אם הם מתאימים להחלפה שבועית של קשתיות היישור. בדרך זו, הם יכולים לצפות בשמחה לעתיד עם מעט הפרעה לאורח החיים הרגיל. 

גלה כיצד מערכת Invisalign פועלת.

לחולל שינוי בכל סוגי החיוכים. 

טיפול invisalign הוכח קלינית כיעיל. בעזרת הטיפול של ספק invisalign מנוסה, ניתן להשתמש במערכת זו כדי לטפל בבעיות יישור שיניים מתונות עד מורכבות.

יותר דיוק, פחות כאב.

קשתיות היישור, המיוצרות מהחומר SmartTrack, הן נוחות יותר, נחתכות במדויק לפי קו החניכיים של האדם שמרכיב אותן כדי להבטיח התאמה טובה יותר2, ובנוסף קל להרכיב ולהסיר אותן5. הן גם פחות מכאיבות לבני הנוער מתושבת המתכת של גשר1. 

במיוחד לבני נוער.

בגלל שבני נוער נמצאים בתנועה מתמדת, הוספנו כמה מאפיינים מיוחדים5:

  • סמני הרכבה כחולים, שצבעם דוהה מכחול לשקוף, כדי לעזור לך, לנער ולספק Invisalign למדוד את זמן ההרכבה של הקשתיות.
  • מאפיינים מיוחדים תוכננו לפצות על הבקיעה של שיניים חדשות שמתרחשת לעתים קרובות אצל בני נוער.
  • הערכה כוללת שש קשתיות אישיות חלופיות, למקרה של אובדן או שימוש לא נכון.

ללא הפרעות בדרך, לאן אפשר להגיע?

גלה כיצד טכנולוגיית קשתיות היישור המתקדמת ביותר עזרה לבני נוער לשנות את החיוך שלהם עם פחות כאב מעבר1. לאחר מכן, פשוט דמיין איך זה יכול לעזור לילדך.

זה הזמן למצוא את החיוך היפה ביותר שלו.

מצא ספק Invisalign

1בדירוג כאב בסולם של 1-9, כאשר 1 מציין 'כואב באופן קיצוני' ו-9 מציין 'לא כואב בכלל', נערים המטופלים ב-Invisalign (כמות: 73) דירגו את רמת הכאב 6.1 לעומת הדירוג של הגשר המסורתי על-ידי מטופלים נערים (כמות: 76) של 5.1. 2החומר SmartTrack והתכונות של SmartForce הוכחו קלינית כמשפרים את הפיקוח על תזוזת השיניים באמצעות קשתיות היישור השקופות של Invisalign. הנתונים שמורים אצל Align Technology. 3Invisalign Go ו-Invisalign Lite בלבד. עם שינויים שבועיים של קשתית יישור בהשוואה לשינויים דו-שבועיים של קשתית היישור. השינויים השבועיים בקשתית היישור מתבצעים על-פי שיקול דעתו של ספק Invisalign ובהתאם לתוכנית הטיפול האישית. זמני הטיפול משתנים בהתאם לצרכים הספציפיים של כל מטופל, והספק הוא שקובע אותם 4מומלץ להרכיב 22 שעות ביממה. 5זמין במוצר Invisalign Teen®‎ בלבד.